HyperLink

Konyaaltı / Antalya

(242) 228 18 17 08:00 – 21:30
Anasayfa    Tüm Eğitimlerimiz    Kurumsal İngilizce
Kurumsal İngilizce

Kurumsal Eğitim Programlarımız

Uluslararası Şirketler bir çok ülkede faaliyet yürütmekte ve insan kaynakları olarak en az bir yabancı dili olan personele artık daha çok ihtiyaç duymaktadır. Yabancı dil bilen personel daha çok tercih edilmektedir.Şirketlerde  en çabuk dönüşüm alabilecekleri alana, insana yatırım yapmaktadır. Konyaalatı İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu bu alanda Konyaaltı’nda en çok tercih edilen dil kursudur. Bir yabancı dili konuşabilmek, kişiye olduğu kadar firmaya da artı değer kazandırır. Kurumsal eğitim programlarımız iş hayatında gereksinim duyulan temel, orta ve ileri düzey İngilizce iletişim becerilerini, uzman eğitmenlerimiz ile Avrupa Dil Portfolyosu uyumlu olacak şekilde yapılandırılmıştır. Firma bünyesinde İngilizce dil eğitim programına dahil edilen katılımcıların pozisyonlarına bağlı olarak iş yaşantılarında gerekli olan İngilizce iletişim becerilerinin tespiti ve firma amacına yönelik aktif kullanım şekilleri belirlenir.

Kurumsal eğitimlerimiz anlaşma doğrultusunda kurum içinde ve firmanın kendi bünyesinde bulunan eğitim salonlarında gerçekleşebilir. Konyaaltı İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu teknik alt yapısı ile de firmalara eğitim ortamı sağlamaktadır.  Firmanın belirlediği gün ve saatlerde eğitmenlerimiz eğitim verebilmektedir.

En uygun öğrenme ortamı için grupların maksimum 8-10 kişi olarak oluşturulmasını önermekteyiz. Konyaaltı İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu’nda Türkiye'nin en yaygın dil kursu olma ayrıcalığını yaşayın ve size özel çözümlerle bizimle olun. Firma çalışanlarınızın Yabancı dil seviyeleri de uzman kadrolarımız tarafından seviye tespiti yapılarak tarafınıza rapor edilebilmektedir. Mevcut ya da yeni alınan tüm personelleriniz için seviye danışmanlığı da yapabilmekteyiz.

Kurumsal Raporlama

Konyaaltı İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu, eğitim alan kurumsal öğrencileri ile ilgili detaylı bir raporlama yapabilmektedir. Öğrencilerin devam devamsızlık durumları, öğretmenlerin derslerdeki yorumlarını, aldıkları testlerin sonuçlarını ve kurumumuz ile olan her türlü iletişimi içeren raporlar sunar. Bu bilgiler istenildiğinde hem öğrencilerle hem de sizinle paylaşılır.

 

 

 
 
Uluslararası İngilizce Öğretmenliği
Maximum 12 Kişilik Sınıflar
Avrupa Dil Sertifikası
%100 Eğitim Garantisi
Ücretsiz Materyal
         

Konyaaltı İngiliz Kültür® Yabancı Dil Kursu Antalya Konyaaltı İlçesinde uzun yıllardır güvenin odak noktası olmuştur.
Son Haberler

Konyaaltı İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu, İngilizce dışında diğer yabancı dill...
Devamını Oku...
1. Bu paket kapsamında sadece bizim öğrencilerimize özel hazırlanan bu...
Devamını Oku...
TERCİH EDECİĞİNİZ YABANCI DİL KURSU, KURU BİTİRDİKTEN SONRA SİZE HANGİ BELGEYİ V...
Devamını Oku...

Konyaaltı / Antalya

  Altınkum Mahallesi, Atatürk Bulvarı No:147 Daire No:21
   
(542) 503 0906
   
(533) 154 16 65
   
(242) 228 18 17
   
08:00–21:30
   
 
Copyright © 2020 Konyaaltı İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu. Her hakkı saklıdır.   Software Developer & Designer By Konyaaltı PRO Yazılım